Publikováno: 5. 1. 2018

Netradiční uniformy pro zaměstnance Victoria & Albert Museum

Chodili byste takhle oblečení do práce? Uniformy vytvořil britský módní návrhář Christopher Raeburn a jsou spíše terčem vtipů. Výrazné modro-oranžové oblečení má podle tvůrce zvýšit viditelnost zaměstnanců.

Návštěvníkům se nové oděvy většinou nelíbí. Na Twitteru se objevily názory, že zaměstnanci vypadají jako "zaměstnanci supermarketu" nebo "kočovní herci ze Sainsbury". Konstruktivnější kritika pak tvrdí, že lze kvůli novým uniformám jen těžko poznat zaměstnance muzea od návštěvníka nebo že jde o ztrátu peněz, které mohlo vedení využít třeba na zvýšení platů.

Samotní zaměstnanci si nové pracovní oblečení spíše chválí, vedení je se spoluprácí s Christopherem Raeburnem velmi spokojeno a sám návrhář říká, že chtěl "rozvířit vody v dobrém slova smyslu".

Celý článek zde.

Zdroj: bbc.com/news/uk