Publikováno: 15. 7. 2019

Národní soutěž muzeí Gloria musaealis 2019 – výzva

Od 1. ledna 2019 do 28. února 2020 máte možnost podat přihlášku do XVIII. ročníku Národní soutěže muzeí Gloria musaealis.

@amg

Pokud jste se rozhodli k přihlášení vaší výstavy, publikace či jiné aktivity, neváhejte a neodkládejte podání přihlášky na poslední měsíce soutěžního ročníku.

Právě teď plánuje komise soutěže své výjezdy za soutěžními projekty – v plánu jsou města LIBEREC, PRAHA, TEREZÍN.

Uvítáme proto, i s ohledem na zajištění cest, abychom se o vašem projektu dozvěděli včas.

Dejte nám vědět o svém záměru přihlásit se, vaši přihlášku můžeme zpracovat i později.

Nabízíme vám pomoc při vytipování vhodných soutěžních projektů a konzultaci při zpracování přihlášky.

Kontaktní osobou pro Národní soutěž muzeí Gloria musaealis je Monika Benčová, T 224 210 039, E gloria@cz-museums.cz.

Více informací o soutěži

Nezapomínejte také, že výstavy a časově omezené projekty je nutno přihlásit minimálně 20 pracovních dnů před jejich ukončením.

Zdroj: http://www.culturenet.cz/aktuality/narodni-soutez-muzei-gloria-musaealis-2019-vyzva/n:28915/