Publikováno: 31. 5. 2013

Nápady pro kulturu

Evropské kulturní fórum hledá nápady. Uzávěrka je 20. června 2013.
Nápady pro kulturu

Máte originální nápad, který chcete zrealizovat v kultuře? Evropské kulturní fórum (European Culture Forum) se blíží a my hledáme inspiraci... Pokud máte originální a inspirativní nápad týkající se kultury, se kterým byste se rádi podělili před více než 1 200 evropskými zástupci v kultuře, zde je vaše šance. Evropská komise hledá talentované řečníky, kteří by byli součástí Fóra, které se uskuteční od 4. do 6. listopadu 2013 v Bruselu. Můžete se podělit o cokoliv, týká-li se informace kultury a Evropy.

Vybraní řečníci dostanou příležitost představit své nápady během plenárního zasedání nebo na jednotlivých setkáních. Hovořit budete anglicky nebo francouzsky bez poznámek či powerpointové prezentace v délce 5 minut.

Pokud máte zájem tuto příležitost využít, jednoduše vysvětlete váš nápad zde a připojte video, ve kterém váš nápad stručně vysvětlíte (max. 3 minuty). Nahrávka by měla vystinout myšlenky výhradně slovy, bez speciálních efektů. Video můžete nahrát kamerou či telefonem, vysoká kvalita nahrávky není podmínkou.

Všichni zájemci budou informováni o výsledcích výběru do 30. srpna.

Podrobné informace zde: