Publikováno: 11. 11. 2014

Muzeum pro návštěvníky: tradiční i nové formy komunikace a prezentace

Ve čtvrtek 20. listopadu se v Národním muzeu uskuteční seminář Muzeum pro návštěvníky: tradiční i nové formy komunikace a prezentace. Přinášíme Vám předběžnou verzi programu semináře! Čas konání: 9:00 – 15:30
Muzeum pro návštěvníky: tradiční i nové formy komunikace a prezentace

Předběžný program semináře si můžete stáhnout zde! Finální program semináře bude zveřejněn koncem tohoto týdne.

Na semináři budou představeny tradiční i netradiční způsoby komunikace s muzejním publikem včetně možností online komunikace a prezentace movitého kulturního dědictví i muzejní práce. Seminář se také zaměří na práci s různými cílovými skupinami návštěvníků. Účast přislíbili muzejníci z několika muzejních institucí, kteří představí zajímavé doprovodné programy, akce a projekty určené návštěvníkům.

Možnost přihlásit se na seminář je do 19. listopadu 2014 na e-mail pavla_suchankova@nm.cz. Seminář je zdarma, počet návštěvníků je však limitován kapacitou sálu. Bližší informace je možné získat na tel. čísle 224 497 177, případně na pavla_suchankova@nm.cz.