Publikováno: 2. 4. 2020

Nový termín Festivalu muzejních nocí 2020

Vzhledem k současné situaci AMG přesouvá Festival muzejních nocí na podzim.

@cz-museums.cz

Po zvážení dosavadního vývoje přijatých opatření v souvislosti s koronavirovou pandemií a vzhledem ke stávající situaci a její zatím stále ne zcela předvídatelný vývoj se AMG rozhodla (po dohodě s dalšími spolupracovníky a partnery) posunout pro konání Festivalu muzejních nocí 2020.

Nový termín konání XVI. ročníka akce je období od 10. října do 14. listopadu 2020.

Festival by zahájila Praha v sobotu 10. října 2020, zakončen by byl 14. listopadu 2020 v Brně (na toto datum byla přesunuta i Evropská muzejní noc 2020). Ostatní místa v ČR se mohou připojit tím, že se znovu zaregistrují zde.

Uzávěrka přihlášek v rámci posunutého termínu je stanovena nejpozději do 15. srpna.

Zdroj: cz-museums.cz/news/amg/titulni/53756-sestnacty-rocnik-festivalu-muzejnich-noci-posunuti-terminu-konani-akce