Publikováno: 19. 1. 2021

Nejen o výstavách. Podcast Slovenského národního muzea

SNM připravuje týdenní podcast ve spolupráci s populárním zpravodajským portálem.

@aktuality.sk

Slovenské národní muzeum pro svou propagaci v době svého uzavření nebo omezeného provozu zvolilo stále populárnější formu podcastu. Pro rozšíření dosahu svého pořadu ho připravuje ve spolupráci s portálem Aktuality, jedním z nejnavštěvovanějších slovenských zpravodajských serverů. Podcast Múzeum vychází v týdenní periodicitě, jeho obsahem jsou reportáže z výstav nebo expozic v objektech SNM, případně rozhovory s kurátory a odbornými pracovníky. Důležitým aspektem podcastu je propagace míň známých, regionálních objektů SNM, jako Muzeum holokaustu v Seredi nebo Hudební muzeum SNM sídlící v kašteli v Dolné Krupé.

Podcast je k poslechu na portálu Aktuality, na platformách SpotifyiTunes, o nových dílech informuje muzeum také na své Facebookové stránce.

Zdroj: aktuality.sk