Publikováno: 27. 7. 2021

Logo/značka Regionálního muzea Mělník

Regionální muzeum Mělník,  p. o. vyhlašuje veřejnou soutěž na vytvoření nového loga – značky.

@muzeum-melnik.cz

Předmětem soutěže je vytvoření nového loga – značky, které se stane základem nové vizuální identity Regionálního muzea Mělník jako moderní kulturní instituce. Mělo by charakterizovat muzeum jako moderní kulturní instituci, mělo by být jednoduché, elegantní a komunikativní, zároveň originální a snadno identifikovatelné. Může obsahovat zkratku „RMM“, není to však podmínkou ani kritériem. Záměrem je sjednotit vydávané materiály a elektronické výstupy muzea, aby i přes různorodost témat akcí a širokou škálu cílových skupin působily jednotně a čistě.

Soutěžící předloží zadavateli soutěžní práci nejpozději do 16. 9. 2021 do 16:30 hod.

Více informací zde.

Zdroj: czechdesign.cz/souteze/verejna-soutez-o-vytvoreni-noveho-loga-znacky-regionalniho-muzea-melnik