Publikováno: 17. 8. 2018

Kampaň Muzea a 20. století - Muzea a vznik ČSR aneb 100 let od ukončení I. světové války

AMG vyhlásila pro rok 2018 v rámci cyklu Muzea a 20. století kampaň na téma Muzea a vznik ČSR aneb 100 let od ukončení I. světové války.

Přihlášeným projektům se dostane náležité publicity a propagace na webových stránkách AMG, v informačním Bulletinu AMG i v dalších materiálech včetně tiskové zprávy, která bude poskytnuta všem médiím. Ve Věstníku AMG jsme vytvořili novou rubriku Osmičková výročí, kde pravidelně zveřejňujeme informace o připravovaných akcích.

Přihlášky do kampaně a pozvánky na jednotlivé akce přijímáme v průběhu celého roku 2018 a vyvrcholí oslavami 100. výročí ukončení 1. světové války a vzniku samostatného československého státu.

Od muzeí, která se do kampaně přihlásí, budeme předpokládat vyplnění přihlášky a ochotu připojit grafický symbol kampaně Muzea a 20. století k vlastním propagačním materiálům (po vyplnění bude přihláška automaticky odeslána na e-mail: kalendarium@cz-museums.cz a poté publikována na internetových stránkách kampaně).

Webové stránky projektu na adrese www.muzea20stoleti.cz jsou průběžně aktualizovány!

Zdroj: http://www.culturenet.cz/aktuality/kampan-muzea-a-20-stoleti-muzea-a-vznik-csr-aneb-100-let-od-ukonceni-i-svetove-valky/n:26338/?utm_source=newsletter&utm_medium=email&utm_term=pavla_suchankova%40nm.cz&utm_campaign=2018-08-16-aktuality-culturenet-29-2018