Publikováno: 11. 9. 2020

Školení CES on-line (podzim 2020)

Centrum pro informační technologie v muzejnictví zve na další další sérii školení uživatelů systému CES on-line

@citem.cz

Centrum pro informační technologie v muzejnictví zve na další další sérii školení uživatelů systému CES on-line

Školení se standardně konají buďto v Praze na Ministerstvu kultury ČR, nebo v Brně v učebně CITeM. Po dohodě a při dostatečném počtu zájemců je možné uspořádat školení i v jiném městě. Kapacita počítačové učebny na MKČR je omezena na 12 osob. Kapacita sálu v Brně je 30 účastníků.

Na školení je možno se přihlásit prostřednictvím elektronického formuláře.

Pro účast na školení nejsou potřeba žádné předběžné znalosti (CES, CESik). Nicméně i pro praxi je užitečné stáhnout si uživatelský manuál (pdf). Ani v Praze a nově již ani v Brně si není potřeba brát na školení svůj počítač.

Zdroj: citem.cz/citem/wpress/2020/09/skoleni-ces-on-line-podzimni-terminy-2020/