Publikováno: 24. 1. 2014

Česká knihovna 2014 - výzva

Moravská zemská knihovna vyhlašuje z pověření Ministerstva kultury ČR projekt Česká knihovna 2014.

Projekt Česká knihovna je určen vydavatelům české literatury a veřejným profesionálním knihovnám, evidovaným dle zákona 257/2001 Sb., o knihovnách a podmínkách provozování veřejných knihovnických a informačních služeb, včetně knihoven filozofických a pedagogických fakult vysokých škol, které mohou požádat o dotaci z prostředků Ministerstva kultury České republiky.

Podmínky přijetí do projektu Česká knihovna 2014 pro vydavatele

Vydavatel se prostřednictvím formuláře Žádost o zařazení do projektu Česká knihovna 2014 („Žádost“), jejíž nedílnou součástí je Nabídka titulu („Nabídka“), přihlásí do projektu Česká knihovna a zároveň nabídne Moravské zemské knihovně (MZK) seznam přihlášené tištěné knižní produkce let 2013 a 2014 (výhradně nekomerční tituly uměleckých děl české literatury, českou ilustrovanou beletrii pro děti a mládež, díla literární vědy, kritiky a věd příbuzných).

Další podmínky nezbytné pro zařazení do projektu najdete zde.

Písemné žádosti je nutné zaslat nejpozději do 21. 2. 2014 na kontaktní adresu:

• Moravská zemská knihovna v Brně
  • Česká knihovna