Publikováno: 2. 9. 2014

Arts management v Plzni potřetí (a tentokrát naposled)!

Společnost Plzeň 2015 a Fakulta designu a umění Ladislava Sutnara Západočeské univerzity otevírají potřetí kurzy celoživotního vzdělávání v arts managementu.
Arts management v Plzni potřetí (a tentokrát naposled)!

Účastníci se budou moci setkat se zajímavými osobnostmi, a poznat nové kolegy z celé České republiky, získat nové poznatky, diskutovat, nechat se inspirovat a vzdělávat se v tvůrčí atmosféře Evropského hlavního města kultury 2015, kde se bude dít mnoho zajímavých akcí.

Nenechte si ujít příležitost a přijeďte studovat do Plzně! V této podobě se projekt uskuteční naposledy.

Kurzy jsou určeny neziskovým i příspěvkovým organizacím, nejen v kultuře; ale i jednotlivcům - animátorům i administrátorům kultury; učitelům; umělcům a dalším zájemcům. Datum ukončení registrace je 21. září 2014.

Katalog kurzů celoživotního vzdělávání naleznete zde

Přihlášku ke kurzům a doplňující informace naleznete na adrese: http://www.fdu.zcu.cz/cz/707-arts-management