Publikováno: 11. 1. 2017

Aktuální trendy v muzejní prezentaci a edukaci (4.-5.5.2017)

Slezské zemské muzeum a Komise pro práci s veřejností a muzejní pedagogiku AMG, z. s., si vás dovolují pozvat na kolokvium. Dvoudenní setkání proběhne jako kombinace kolokvia s příspěvky a diskusní platformou pro členy Komise pro práci s veřejností a muzejní pedagogiku AMG a další účastníky.
Aktuální trendy v muzejní prezentaci a edukaci (4.-5.5.2017)

Cílem kolokvia je nejen dotknout se hlavního tématu proměn v oblasti muzejní prezentace a edukace, ale také představit aktuální činnost a výhledy nově vznikajících pracovních skupin uvnitř Komise pro práci s veřejností a muzejní pedagogiku AMG.

Nedílnou součástí budou také exkurze prezentující práci s veřejností a muzejní edukaci v hostující instituci.

Zájemci o účast na kolokviu s odborným příspěvkem se mohou přihlásit do 28. února 2017.

Zájemci o účast na konferenci bez odborného příspěvku se mohou přihlásit nejpozději do 15. dubna 2017.

Pro přihlášení využijte e-přihlášku.

Pozvánka a podrobné organizační pokyny ke stažení.

(Zdroj:http://www.szm.cz/udalost/423/aktualni-trendy-v-muzejni-prezentaci-a-edukaci.html)