Publikováno: 20. 12. 2022

A Very Merry Sidedoor

Vánoční epizoda podcastu Sidedoor Smithsonian Institution.

A Very Merry Sidedoor

Nová epizoda série podcastu Smithsonian Institution vycházející pod názvem Sidedoor představuje historii nejznámějších amerických vánočních zvyků, jídel a symbolů. Posluchače tak podcast provede severskou mytologií, viktoriánskou domácností 19. století, emancipačními snahami nejen v americké společnosti a nakonec i beztížným stavem ve vesmíru.

To vše se čtyřmi hosty:

• Margaret Weitekamp, předsedkyně Oddělení historie vesmíru Smithsonian's National Air and Space Museum
  • Ashley Rose Youngová, historička jídla ve Smithsonian’s National Museum of American History
  • Teddy Reeves, kurátor náboženství ve Smithsonian’s National Museum of African American History and Culture
  • Jim Deutsch, kurátor Smithsonian Center for Folklife and Cultural Heritage

Podcast si můžete poslechnout na webových stránkách zde nebo dalších podcastových aplikacích.

Zdroj: si.edu