AKTUALITA 7. 12. 2022

Paměťová hra i pro nevidomé publikum

Nová paměťová Šachová hra navazuje na herní principy historicky první české audiohry Důkaz 111, klade však větší důraz na využívání zvuku jako herní mechaniky.

AKTUALITA 17. 6. 2022

Prahou bez bariér

Oficiální turistický portál Prahy spustil na konci dubna novou stránku, která je určená zejména návštěvníkům metropole s pohybovým nebo smyslovým omezením.

AKTUALITA 9. 6. 2022

Dny umění nevidomých 2022

Letošní ročník festivalu zrakově postižených profesionálních umělců a souborů, jejichž součástí jsou nevidomí a slabozrací členové, opět představí výstavy nebo koncerty ve spolupráci s moravskými kulturními institucemi, včetně muzeí.

AKTUALITA 19. 8. 2019

GASK BEZ BARIÉR

Programy pro návštěvníky se zrakovým znevýhodněním

AKTUALITA 2. 1. 2015

Neviditelná výstava - prodloužena do konce roku 2016

Neviditelná výstava se snaží návštěvníkům ukázat jak reálný svět nevidomých lidí, tak i možnosti, jak jim pomoci a porozumět. Celou výstavou, která může změnit návštěvníkovi život, provází nevidomí nebo částečně nevidomí lidé.