Publikováno: 8. 1. 2016

Výstava fotografií – Šálek znakového jazyka

Organizátoři výstavy srdečně zvou na zahájení výstavy fotografií Šálek znakového jazyka, která se uskuteční v úterý 12. 1. 2016 v Liberci v Dobré čajovně (Růžová 300/1) od 19,00 hod. Výstava potrvá do 16.2.2016.
Výstava fotografií – Šálek znakového jazyka

Výstava je přístupná od 5. 1. do 16. 2. 2016 v otevírací době čajovny, tj. každý den od 14,00 do 22,00 hod.

Autor výstavy je Karel Redlich, slyšící syn neslyšících rodičů, tlumočník a lektor znakového jazyka.

Fotografka výstavy je Lucie Sedláčková Půlpánová, neslyšící dcera slyšících rodičů, fotografka, překladatelka a lektorka znakového jazyka.

Cílem výstavy je podnítit zájem veřejnosti o znakový jazyk a motivovat slyšící lidi k navazování přátelských vztahů s neslyšícími lidmi. Výstava vypráví jednoduchý příběh, ve kterém se setkají dva přátelé u šálku dobrého nápoje.

(Zdroj: http://www.tichezpravy.cz/akce/vystava-fotografii-salek-znakoveho-jazyka/)