Publikováno: 29. 2. 2024

Muzeum v přírodě Vysočina pro neslyšící návštěvníky

Muzeum v návštěvnické sezóně 2024 nabízí komentované prohlídky s tlumočením do českého znakového jazyka.

Muzeum v přírodě Vysočina pro neslyšící návštěvníky

Muzeum v přírodě Vysočina, pobočka Národního muzea v přírodě rozšiřuje v návštěvnické sezóně 2024 svou nabídku o možnost prohlídky památkové rezervace Betlém Hlinsko a expozičního areálu Veselý Kopec  s tlumočením do znakové řeči.

Od 2. dubna na Veselém Kopci a od 16. dubna v Betlému Hlinsko bude možné využít novou službu, a sice prohlídku tlumočenou do znakové řeči. Komentované prohlídky jsou k dispozici na objednání.

Termín prohlídky v rámci běžné otevírací doby (kromě dnů, kdy se na Veselém Kopci konají jarmarky) je třeba dohodnout alespoň 14 dní předem.
Prohlídku provádí průvodce společně s průvodcem, který ji tlumočí do znakové řeči (v památkové rezervaci Betlém Hlinsko jsou oba průvodci zdarma, v expozičním areálu Veselý Kopec je poplatek za průvodce 300 Kč na skupinu).

Kontakty pro rezervace prohlídek ve znakové řeči:

Více informací zde.

Zdroj: nmvp.cz/vysocina/