Publikováno: 17. 9. 2024

Kurz Vzdělávací potřeby pro děti se speciálními potřebami

Pětidenní kurz pořádán Městskou knihovnou v Praze určen pro knihovníky v kontaktu s dětmi se specifickými vzdělávacími potřebami.

Kurz Vzdělávací potřeby pro děti se speciálními potřebami

Městská knihovna v Praze zve na pětidenní hybridní kurz. Kurz je zaměřen na vzdělávací potřeby dětí se speciálními potřebami. Každý setkávací modul je věnován jedné speciální oblasti vzdělávání. Cílem je rozvoj kompetencí pro informační vzdělávání, aby knihovníci mohli lépe porozumět specifickým vzdělávacím potřebám těchto dětí a účinně podporovat jejich učení.

Lektorka: Pavlína Mazáčová, Katedra informačních studií a knihovnictví, Filozofická fakulta Masarykovy univerzity v Brně

Termíny konání: 8. a 9. 10., 21. 10., 31. 10., 05. 11., (vždy 8.00-16.00).  Je vhodné absolvovat všechny termíny, jednotlivé kurzy na sebe navazují.

Délka kurzu: 8 hodin denně, celkem 40 hodin

Místo konání: