Publikováno: 15. 1. 2014

Konference INSPO 2014 - Konference o technologiích pro osoby se specifickými potřebami

Tématem konference jsou informační a komunikační technologie usnadňující život lidem (osobám) se specifickými potřebami. 15. březen 2014

Na konferenci bude představeno množství novinek určených pro lidi s tělesným, zrakovým, sluchovým či kombinovaným znevýhodněním, pro dyslektiky nebo osoby po mozkové mrtvici, které mohou najít své uplatnění i v muzeích a galeriích, v rámci připravovaných expozic a výstav a navazujících doprovodných programů a akcí určených návštěvníkúm se zdravotním znevýhodněním a jejich doprovodu.

Webová stránka konference INSPO 2014

Zájemci o účast na konferenci se mohou registrovat zde. Po vyplnění registračního formuláře dostanou potvrzovací mail a zhruba týden před konferencí ještě aktuální organizační pokyny.

Tisková zpráva k zahájení registrace

Zdroj: http://www.inspo.cz/clanky/konference-inspo