Publikováno: 19. 2. 2016

Promítejte současné severské filmy s barevnými titulky upravenými pro neslyšící přímo ve Vaší škole nebo ve Vaší organizaci!

Severský filmový klub se zabývá propagací severských filmů a již několik let několik let upravuje celou svou produkci i pro české neslyšící diváky. Technologicky zajišťuje i výrobu barevných titulků. SFK nechce pro neslyšící diváky promítat jen v kinech, ale chce výsledky z archivu své práce poskytnout i samotným neslyšícím divákům, aby si mohli promítání s vhodnými titulky uspořádat i u sebe v organizaci nebo ve škole.
Promítejte současné severské filmy s  barevnými titulky upravenými pro neslyšící přímo ve Vaší škole nebo ve Vaší organizaci!

Jak zorganizovat promítání právě u Vás?

Máte chuť zajistit promítání nějakých severských filmů z našeho archivu i v rámci Vaší školy nebo organizace? Vyberte si film z této databáze a podle parametrů vyhledávání titulků („pro neslyšící“ nebo „barevné“) vyhledejte film, který by se vám líbil. Napište organizátorům, kteří Vám na DVD dodjí film s titulky. A pak už jenom zajistěte promítání filmu právě u Vás. Tuto službu pro Vás poskytují zdarma. Databáze se postupně rozrůstá.

V případě zájmu pište prosím na tamara.kovacova@gmail.com (znakující, možno domluvit videohovor přes Skype nebo ooVoo).

Stejně tak je tým organizátorů schopen barevně otitulkovat jakkýkoliv jiný film! Dejte vědět, k jakému filmu byste rádi měli barevné titulky upravené pro neslyšící! Filmy a titulky z archivu neslyšícím divákům poskytujeme ZDARMA! Stejně tak pokud máte tip na severský film, ke kterému byste rádi měli titulky, tak napište. Organizátoři se film pokusí zajistit a udělat k němu titulky. Filmy a titulky k jiným (neseverským) filmům „na přání“ poskytují za předem domluvenou úhradu.

Partnerem projektu je časopis Gong.

Aktuální nabídka filmů se speciálně upravenými titulky zde.

Více informací naleznete zde.

(Zrdoj: http://www.sfklub.cz/pro-neslysici-divaky)