Publikováno: 20. 4. 2016

Pražská muzejní noc pro neslyšící

Stověžatá Praha je magická a my se můžeme kochat krásou historických památek. I vy neslyšící můžete navštívit muzejní prohlídky, které připravuje Centrum pro dětský sluch TamTam ve spolupráci s Národním muzeem.
Pražská muzejní noc pro neslyšící

Tato velká akce se bude konat v sobotu dne 11. června a jmenuje se Pražská muzejní noc pro neslyšící. Jako každý rok budou vždycky k dispozici tlumočníci českého znakového jazyka.

Rozhodněte, kde se bude konat Pražská muzejní noc pro neslyšící.

Hlasování, které probíhá nejpozději do soboty 30. dubna, najdete na webu TamTam.

Na dotazníku najdete dohromady devatenáct muzeí a vy si sami vyberete pouze tři muzea, která by Vás mohla zaujmout.

Vyberete si např. Muzeum Karla Zemana, známého filmového tvůrce režiséra a výtvarníka, Židovské muzeum v Praze a Kryptu pravoslavného chrámu sv. Cyrila a Metoděje, potom odešlete a to je vše. Po skončení hlasování se spočítají výsledky, které z muzeí by neslyšící rádi navštívili, a potom Centrum pro dětský sluch TamTam teprve bude spolupracovat s konkrétními muzei.

Více informací naleznete na webu Tiché zprávy.

(Zdroj: http://www.tichezpravy.cz/hlasujte-o-prazskych-muzeich-pro-muzejni-noc-pro-neslysici/)