Publikováno: 29. 4. 2022

Vývojový a výzkumný pracovník

Národní muzeum

@nm.cz

Národní muzeum – Kancelář Generálního ředitele vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pozice výzkumný a vývojový pracovník/výzkumná a vývojová pracovnice v Centru pro prezentaci kulturního dědictví.

Náplň práce:

  • metodická, odborná a koncepční činnost v oboru muzeologie a muzejnictví
  • organizace odborných setkání a akcí
  • organizace mimořádných prezentačních akcí pro veřejnost

Požadavky pro výkon práce:

  • VŠ vzdělání
  • praxe v oblasti muzejnictví nebo jiných kulturních a paměťových institucí
  • přehled o dění v českém a světovém muzejnictví a kulturním dění
  • výhodou zkušenosti z řízení projektů a organizace akcí pro veřejnost
  • výhodou publikační činnost v oboru muzejnictví nebo příbuzných oborů
  • uživatelská znalost MS Office (Word, Excel, PowerPoint)
  • výborná znalost českého jazyka
  • znalost anglického jazyka na komunikační úrovni, znalost dalšího jazyka výhodou
  • trestní bezúhonnost

Přihlášky se strukturovaným životopisem zasílejte na e-mail: personalni@nm.cz, zprávu označte v předmětu "Výzkumný a vývojový pracovník". Přihlášky, které nebudou splňovat uvedené náležitosti, nebudou zařazeny do výběrového řízení. Způsob zpracování přihlášky: motivační dopis, strukturovaný životopis

Uzávěrka přihlášek: 15. 5. 2022

Pracovní úvazek: 1,0, platová třída: 12

Pracovní poměr: na dobu určitou – zástup za rodičovskou dovolenou (v současné době do konce roku 2022 s předpokladem prodloužení o 1 rok)

Kontakt: michaela.smidova@nm.cz

Zdroj: nm.cz