Publikováno: 24. 1. 2022

Správce/správkyně

Slezské zemské muzeum v Ostravě vyhlašuje výběrové řízení na pozici správce/správkyně objektu Srubu Petra Bezruče.

©szm.cz

Požadované kvalifikační předpoklady:

• vyučení v řemeslném oboru či středoškolské vzdělání

Další požadavky:

• schopnost týmové i samostatné práce
  • práce na údržbě trávníků – sečení křovinořezem, motorovou sekačkou
  • dobré komunikační a organizační schopnosti
  • aktivní přístup
  • samostatnost, spolehlivost, flexibilita, bezúhonnost

Povinné přílohy přihlášky:

• profesní životopis
  • bezúhonnost doložená výpisem z Rejstříku trestů (ne starší 3 měsíců)
  • motivační dopis
  • kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání
  • písemný souhlas se zpracováním, uchováním a poskytnutím osobních údajů třetím osobám pro účely výběrového řízení ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění

Nástup od 1. 4. 2022.

Místo výkonu práce: Srub Petra Bezruče, Ostravice

Platové podmínky: poloviční pracovní úvazek v období 1. 4.–31. 10. 2022 (4. platová třída, 7 325–10 385 Kč dle uznatelné praxe), po zapracování možnost odměny dle dosažených pracovních výsledků.

Pracovní poměr bude uzavřen na poloviční pracovní úvazek na dobu určitou s možností prodloužení pracovního poměru.

Termín pohovoru: Uchazeči o toto pracovní místo se zúčastní pohovoru před výběrovou komisí, které představí své záměry a představy o výkonu pracovního místa. Uzávěrka příjmu přihlášek do výběrového řízení je dne 2. 3. 2022. Vybraní uchazeči budou pozváni na osobní pohovor, který se uskuteční dne 9. 3. 2022 v prostorách Srubu Petra Bezruče, č. 1175, 739 13 Ostravice.

Přihlášky zasílejte poštou v zalepené obálce s uvedením zpětné adresy a s označením na obálce „Výběrové řízení – správce objektu“ nejpozději do 2. 3. 2022 do 12 hodin nebo osobně na adresu Slezské zemské muzeum, Nádražní okruh 31, 746 01 Opava do 2. 3. 2022 do 12 hodin.

Více: v--spravce-spb-61ea683736cbd.pdf

Zdroj: szm.cz, culturenet.cz