Publikováno: 4. 10. 2022

Správce objektů židovské čtvrti

Muzeum regionu Boskovicka

Muzeum regionu Boskovicka vyhlašuje výběrové řízení na pozici Správce objektů židovské čtvrti.

Pracovní náplň:

  • technické a organizační zajištění provozu objektů židovského obecního domu (Bílkova 7, Boskovice) a synagogy
  • spolupráce při přípravě výstav, akcí, včetně pořizování fotodokumentace
  • organizace a zajištění průvodcovských služeb v češtině a angličtině
  • zajištění propagační činnosti objektů v židovské čtvrti
  • spolupráce na propagaci muzea prostřednictvím soc. sítí a web. stránek muzea
  • spolupráce při dalších aktivitách a projektech muzea

Požadavky:

  • SŠ vzdělání
  • pečlivost, systematičnost, samostatnost, spolehlivost
  • dobré komunikativní a organizační schopnosti
  • znalost AJ na komunikativní úrovni
  • uživatelská znalost PC (MS Word, MS Excel, Outlook, Powerpoint)
  • trestní bezúhonnost
  • ochota k dalšímu vzdělávání
  • aktivní zájem o židovskou kulturu
  • časová flexibilita

Nabízíme

  • pracovní poměr v rozsahu 1,0 úvazku
  • úvazek na dobu určitou (na 1 rok / s možností dalšího prodloužení)
  • mzdové ohodnocení dle platných tarifů, 9 platová třída (platový stupeň dle započitatelné praxe, možnost osobního ohodnocení)
  • zázemí stabilní příspěvkové organizace
  • pružnou pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené; příspěvek na stravování; sick days

Přihlášky doručte nejpozději do 28. 11. 2022 do 12.00.

Více informací zde nebo v příloze.

Zdroj: Muzeum regionu Boskovicka