Publikováno: 18. 10. 2021

PR & Media Relations Manager/ka

Centrum současného umění DOX

@dox.cz

Centrum současného umění DOX hledá posilu týmu na pozici PR & Media Relations Manager/ka.

Pracovní náplň:

• spoluutváří a pomáhá rozvíjet image DOXu jako současné progresivní kulturní instituce s jasně vymezenou filosofií a programem překračujícím žánry (umění, literatura, film, performing arts + vzdělávání).
  • v souladu s filozofií a image DOXu spoluutváří a pomáhá rozvíjet komunikaci /propagaci veškerých jeho aktivit
  • aktivně připravuje a zodpovídá za:
    • tvorbu PR strategií (ČR i zahraničí) k jednotlivým projektům (výstavy, speciální programy atd.)
    • aktivní komunikaci s médii
    • přípravu a editaci textů pro web, sociální média, tiskoviny, publikace, reklamu, rádiové spoty, PPC kampaně aj.
    • přípravu tiskových zpráv, fotografií a podkladů pro média
    • přípravu a realizaci tiskových konferencí
    • zajištování press tripů
    • krátkodobá mediální partnerství výstav a projektů
    • dlouhodobá mediální partnerství Centra DOX – realizace plnění
    • správa sekce Press Centrum na www.dox.cz – aktualizace textů a fotografií, importy kontaktů
    • aktivní vyhledávání příležitostí a získávání nových kontaktů
    • monitoring médií

Termín podání přihlášky je 5. listopad 2021.

Více informací zde.

Zdroj: culturenet.cz