Publikováno: 15. 8. 2022

Návštěvnický servis

Galerie PLATO

@plato-ostrava.cz

Galerie PLATO hledá kolegu, zajišťujícího návštěvnický servis galerie.

Náplň práce:

  • předávání informací návštěvníkům/icím
  • dohled nad výstavními exponáty, zapínání a vypínání výstav
  • otvírání a zavírání budovy, dohled nad bezpečnostními systémy
  • vybírání vstupného, evidence tržeb a návštěvnosti
  • evidence všech přihlášek a plateb na akce, spolupráce s účetními
  • produkční výpomoc při vernisážích a programech (spolupráce s produkcí podle požadavků, péče o hosty, odvoz z a na nádraží nebo letiště)
  • roznos a rozvoz propagačních materiálů, jednoduché rešerše
  • péče o galerijní prodejnu a knihovnu
  • účast na prezentacích nových výstavních projektů a týmových poradách
  • dobrá orientace v programu PLATO (denní sledování webových stránek a sociálních sítí PLATO)

Požadavky:

  • vysoká časová flexibilita (práce v týdnu i o víkendech)
  • milé vystupování, komunikativnost, spolehlivost, smysl pro pořádek
  • schopnost práce v týmu je zásadní, jedná se o sdílenou pracovní pozici
  • schopnost zodpovědně pracovat s penězi
  • znalost práce na PC (Word, Excel)
  • řidičský průkaz skupiny B
  • základní znalost AJ
  • zájem o současné umění výhodou

Uzávěrka přihlášek: 21. 8. 2022

Kontakt: anna.pohoralkova@plato-ostrava.cz