Publikováno: 11. 1. 2022

Kustod/ka

Kunsthalle Praha přijme do svého týmu nové kustodky/kustody.

©https://www.kunsthallepraha.org

Náplň práce:

  • kontrola vstupenek, dohled nad exponáty ve výstavních prostorech,
  • pomoc návštěvníkům s orientací a pohybem po budově,
  • informování návštěvníků, schopnost zodpovídat dotazy,
  • udržovat plynulost každodenního chodu Kunsthalle Praha ve spolupráci s koordinátorem provozu,
  • účast na školeních, schopnost poskytovat zpětnou vazbu v rámci návštěvnického servisu,
  • příprava prostor, v mnoha případech role uvaděče, hostesky. Schopnost asistenčně vypomáhat během pořádání eventů, vzdělávacích workshopů, konferencí ad.

Nabízí:

  • pracovní smlouvu formou Dohody o pracovní činnosti,
  • platové ohodnocení ve výši 150,- až 170,- Kč/hod,
  • vstup zdarma na vybrané akce v Kunsthalle Praha,
  • práci v mladém týmu nové galerijní instituce na zdejší kulturní mapě,
  • nástup: začátkem a v průběhu února a března 2022 ,
  • pracoviště: Malá Strana! Tedy: Kunsthalle Praha, Klárov 5, 118 00, Praha 1.

Profil:

  • osoba starší 18 let s čistým trestným rejstříkem,
  • studentka či student (nejen uměleckého oboru) či aktivní senior,
  • časově flexibilní: směny a jednotlivé eventy se odehrají v pracovních dnech i o víkendech, v ranních i pozdě večerních hodinách,
  • angličtina a čeština na skvělé komunikační úrovni (další jazyky výhodou),
  • výhodou jsou zkušenosti s prací na pokladně a recepci, stejně tak technická znalost a zkušenost,
  • komunikativnost, dochvilnost, samostatnost i týmová spolupráce.

Strukturovaný životopis včetně krátkého zamyšlení se na tím, proč se vlastně chcete stát kustodkou či kustodem v Kunsthalle Praha, zašlete Kamile Švajgrové, vedoucí provozu a návštěvnického servisu, na adresu ksvajgrova@kunsthallepraha.org.

Zdroj a další informace: kunsthallepraha.org.