Publikováno: 26. 9. 2022

Digital Marketing Specialist

Národní galerie

@ngprague.cz

Národní galerie vyhlašuje výběrové řízení na pozici Digital Marketing Specialist.

Náplň práce:

  • vytváření kreativní briefy pro grafika, fotografa, video makera pro vizuální obsah sociálních sítí a online
  • příprava a vytváření vybraný foto/video obsah pro digitální komunikaci
  • spolupodílení se na plánování příspěvků
  • podílení se na plánu a strategii pro online komunikaci a nastavování KPIs komunikace
  • příprava zadání a nastavuje plán reklam na Google, Youtube, Facebooku
  • dohled nad správou a rozvojem webu a dalších aplikací NGP
  • vyhodnocování dat z Google Analytics, Google Tag Manager, Google Search Console, Facebook, Youtube, Instagram a připravuje pravidelné reporty

Požadavky:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • zkušenost s digitálními kanály a digitálním marketingem min. 1 rok
  • zkušenost s tvorbou foto/video obsahu min. 1 rok
  • dobrou znalost AJ slovem i písmem
  • dobré organizační a komunikační schopnosti
  • odolnost vůči stresu, samostatnost a flexibilitu, pečlivost, zodpovědnost
  • pozitivní vztah k činnosti instituce

Uzávěrka přihlášek: 9. 10. 2022

Předpokládaný nástup: 1. 11. 2022/dle dohody

Kontakt: hr@ngprague.cz

Více informací o vypsané pozici: zde

Zdroj: ngprague.cz