Publikováno: 25. 5. 2023

Specialista/ka sbírkové databáze

Kunsthalle Praha

Kunsthalle Praha vyhlašuje výběrové řízení na pozici Specialista/ka sbírkové databáze.

Jaká bude náplň vaší práce:

  • Hromadný import seznamů děl a obrázků
  • Vytváření nových přístupů včetně správy oprávnění uživatelů
  • Koordinace vytváření nových reportů, upgradů a faktur
  • Řešení vzniklých problémů a nejasností se supportem dodavatele softwaru
  • Školení nových uživatelů
  • Úprava manuálů dle aktualizace verzí databáze
  • Vývoj databáze podle potřeb uživatelů, tzn. tvorba nových políček a úprava těch stávajících
  • Správa softwaru pro online sbírku eMuseum
  • Koordinace projektů souvisejících s online sbírkou

Jaký by měl být váš profil:

  • VOŠ či VŠ se zaměřením na informační studia, knihovnictví, archivnictví, registrářství, arts management, muzeologii, IT či podobné vzdělání či praxe v oboru
  • Pokročilá znalost angličtiny
  • Zkušenost s databázemi, případně se softwary The Museum System, TMS Collections a eMuseum výhodou
  • Znalost SQL a programů Crystal Reports či SSRS výhodou
  • Velmi dobrá uživatelská znalost PC, zodpovědnost, pečlivost, důslednost, trpělivost, schopnost a chuť učit se rychle novým věcem

Co nabízíme:

  • Nástup: ihned / jedná se o zástup za mateřskou dovolenou
  • Práce na bázi externí spolupráce v rozsahu cca 15 hodin týdně
  • Možnost naučit se pracovat se softwarem, který používají uznávané mezinárodní galerie a muzea (mj. MoMa a Tate)
  • Možnost částečné práce z domova
  • Služební počítač & mobilní tarif
  • Roční členství Kunsthalle Praha kategorie Double
  • Sleva v bistru a kavárně KP, vstup zdarma na vybrané eventy
  • Pracoviště: Malá Strana! Tedy: Kunsthalle Praha, Klárov 5, 118 00, Praha 1

Svůj profesní životopis prosím zašlete naší HR manažerce Dagmar Klimtové na adresu dklimtova@kunsthallepraha.org. Relevantním kandidátům, které zařadíme do 1. kola výběrového řízení, se ozveme nejpozději do 14 dnů.

Více informací zde.

Zdroj: kunsthallepraha.org