Publikováno: 22. 3. 2023

Průvodce v Jabkenicích (sezóna 2023)

Památník Bedřicha Smetany v Jabkenicích (Národní muzeum)

Národní muzeum – Odbor provozního náměstka GŘ NM vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pozice Průvodce v Jabkenicích.

Nástup: ihned

Požadavky pro výkon práce:

  • jazykové znalosti (angličtina/němčina),
  • komunikativnost, spolehlivost,
  • trestní bezúhonnost.

Pracovní náplň:

  • provádění návštěvníků a dozor v expozicích,
  • prodej vstupného a muzejních upomínkových předmětů a publikací,
  • práce na poloviční úvazek – vždy 1 týden práce (úterý až neděle včetně, od 10 do 17 hodin) a 1 týden volno.

Nabízíme:

  • pracovní úvazek 0,5,
  • pracovní poměr na dobu určitou do 30.9.2023,
  • stabilitu příspěvkové organizace,
  • 5 týdnů dovolené, 3 dny indispozičního volna, příspěvek na stravování/kulturu/sportovní aktivity.

Termín pro podání přihlášky: 10. 4. 2023

Přihlášky s profesním životopisem a motivačním dopisem zasílejte na e-mail personalni@nm.cz, zprávu označte v předmětu "Průvodce - Jabkenice". Přihlášky, které nebudou splňovat uvedené náležitosti, nebudou zařazeny do výběrového řízení.

Více informací zde.

Zdroj: nm.cz