Publikováno: 6. 10. 2022

Archeolog/archeoložka

Regionální muzeum ve Vysokém Mýtě

Regionální muzeum ve Vysokém Mýtě, příspěvková organizace Pardubického kraje, vyhlašuje výběrové řízení pro pozici archeolog (pracovní poměr na pracovní smlouvu na plný úvazek).

Hlavní náplň práce:

  • administrativa spojená se záchrannými archeologickými výzkumy
  • provádění záchranných archeologických výzkumů
  • zpracování nálezových zpráv
  • publikační činnost

Požadavky:

  • vysokoškolské vzdělání – obor archeologie (doložené kopií dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání)
  • praxe v oboru výhodou
  • znalost platné legislativy vztahující se k archeologické činnosti výhodou
  • znalost práce s geodetickou GPS výhodou
  • schopnost samostatně se vzdělávat v oboru, schopnost pracovat v týmu na dalších úkolech muzea, spolehlivost, komunikativnost, pečlivost, samostatnost, iniciativa
  • řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič)
  • čistý trestní rejstřík

Nabízíme:

  • plný pracovní úvazek na 1 rok s možností prodloužení na neurčito
  • standardní pracovní doba po-pá
  • platové ohodnocení dle nařízení vlády č. 564/2006 Sb. o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, ve znění pozdějších předpisů
  • prostor pro seberealizaci a odborný růst
  • zázemí stabilní příspěvkové organizace
  • 5 týdnů dovolené
  • pracovní benefity (stravenky, služební notebook)

Strukturovaný životopis (včetně přehledu vlastní publikační činnosti a účasti na výzkumech) zasílejte na e-mail: muzeum@muzeum-myto.cz do 31. 10. 2022.

Více informací zde.

Zdroj: muzeum-myto.cz