Publikováno: 11. 3. 2014

Kampaň Muzea a 20. století pro rok 2014 – téma "Muzea a Velká válka aneb 100 let od vypuknutí I. světové války"

Asociace muzeí a galerií ČR realizuje od začátku letošního roku mediální kampaň Muzea a 20. století s tématem „Muzea a Velká válka aneb 100 let od vypuknutí I. světové války“. Podstatou projektu je vzájemné provázání jednotlivých akcí, které k této příležitosti muzea pořádají, a případné „motivování“ muzeí k uspořádání dalších akcí. Akce, které budou do projektu zahrnuty, budou mít návštěvníci možnost navštívit v průběhu letošního roku.

Více informací o kampani naleznete na stránkách AMG ČR zde.

Přehled pořádaných tematických akcí najdete na odkazu www.cz-museums.cz/prihlasky/muzea_a_20_stoleti

(Zdroj: www.cz-museums.cz)

Autor: emuzeum Sekce: Tisk Poslat článek Sdílet článek