AKCE: 13. 12. 2021 – 15. 12. 2021

Voices of Culture Meeting: (Re)-Engaging Digital Audiences in the Cultural Sectors

Platforma Voices of Culture pořádá v Rotterdamu brainstorming s názvem „(Znovu)zapojení digitálního publika do kulturních odvětví“ za účelem promýšlení otázky práce kulturních institucí s veřejností ve virtuálním prostoru.

©voicesofculture.eu
Datum konání: 13. 12. 2021 – 15. 12. 2021
Místo konání: Rotterdam

Voices of Culture je platforma pro dialog mezi kulturním sektorem v Evropské unii a Evropskou komisí. Na setkání se bude podílet také Síť evropských muzejních organizací NEMO, přičemž výsledky tohoto setkání by měly být základem pro následující jednání s Evropskou komisí, které se uskuteční 8. března 2022.

Téma setkání se věnuje předně digitální výzvě v rámci kulturního sektoru a reflexi pandemické zkušenosti. Hlavní otázkou bude tvořit fenomén digitálního publika a efektivní komunikace s ním v rámci kulturních institucí, předně v rámci scénického umění a institucí kulturního dědictví.

Počet účastníků setkání je omezen na 35 a omezují se na představitele kulturních organizací a institucí Evropské unie. Více informací k setkání naleznete na stránkách Voices of Culture!

Zdroj: ne-mo.org, voicesofculture.eu