AKCE: 31.1.2019, 8:45

Marketingové školení: Facebooková reklama pro muzea

@Facebook

Centrum pro prezentaci kulturního dědictví při Národním muzeu si Vás dovoluje pozvat na půldenní seminář Facebooková reklama.

Datum konání: 31.1.2019, 8:45
Místo konání: Nová budova Národního muzea, Vinohradská 1, Praha 1. (Recepce Služebního vchodu- vchod u borovice, sraz v 08.45)

Půldenní školení Elišky Vyhnánkové, konzultantky v oboru sociálních médií, na téma placené propagace na Facebooku.

Program školení:

• Od vytvoření propagovaného příspěvku po práci se správcem reklam a Power editorem.
  • Účastníci se naučí rozhodovat o rozpočtu na reklamu, vyhodnocovat úspěšnost a optimalizovat k lepším výsledkům.
  • Projdeme společně nastavení celých kampaní od přesné definice cílové skupiny (včetně vlastních a podobných okruhů uživatelů), přes nastavení rozpočtu až po samotný obsah efektivní reklamy.

Školení je určeno pro muzejní pracovníky zabývající se komunikací na sociálních sítích se zkušeností se správou FB profilů. Kapacita omezena, možnost přihlášení pouze jednoho účastníka za instituci.

S sebou doporučujeme notebook.

Účastnický poplatek: 400Kč

Vyplněné přihlášky zasílejte na centrum@nm.cz