AKCE: 22. 9. 2020

44. seminář knihovníků muzeí a galerií AMG ONLINE

44. ročník odborného semináře Knihovnické komise AMG pro knihovníky muzeí a galerií.

@cz-museums.cz
Datum konání: 22. 9. 2020
Místo konání: Husitské muzeum v Táboře

Semináře komise knihovníků muzeí a galerií při Asociaci muzeí a galerií ČR informují knihovníky muzeí a galerií o aktuálních problémech a jejich řešení ve sférách jejich působnosti, o novinkách v oboru a zajímavých a přínosných výstupech z činnosti muzejních knihoven.

Odborný program 44. semináře bude rozdělen do několika základních bloků – Budování sbírky a trvalé uchování tradičních dokumentů, Spolupráce v zahraničí mezi muzejními knihovnami, Regionální literatura. Vysoce aktuální témata přiblíží účastníkům jako obvykle přední odborníci v problematice a zástupci ústředních institucí.

Seminář připravuje Knihovnická komise AMG ve spolupráci s Husitským muzeem v Táboře.

Termín podání přihlášky je 20.červenec 2020.

Více informací zde.

Zdroj: skipcr.cz